fbpx

Dwie Godziny dla Rodziny

Z okazji Międzynarodowego Dnia Rodziny Grupa Rewit przyłączyła się do akcji “2 Godziny dla Rodziny”. W poniedziałek 15 maja nasze biura są otwarte do godziny 14.00.

Rewit będący firmą rodzinną przykłada ogromną wagę do wartości, jaką jest Rodzina. Z tego względu przyłączyliśmy się do akcji “2 Godziny dla Rodziny. Akcja ta jest wyrazem troski Pracodawców o sferę rodzinną życia ich Pracowników. Firmy, które ponoszą trud podarowania swoim ludziom dwóch dodatkowych godzin wolnego czasu na spędzenie go z najbliższymi, wyrażają tym symbolicznym gestem, że dostrzegają, rozumieją i wspierają również ich odpowiedzialną rolę społeczną – członka rodziny – matki, ojca, syna, córki, babci, dziadka itd.

W ostatnich dwóch dekadach hołdowano tezie, że rzeczywistość zawodowa i życie prywatne to dwa odrębne światy, a kariera zawodowa wymaga bezwzględnej dyspozycyjności i zaangażowania. Powstała szkodliwa, fałszywa alternatywa: przeciwstawienie życia rodzinnego i oddania sprawom firmy. Koszty tego odczuwamy wszyscy. Najnowsze trendy zarządzania idą w kierunku integrowania sfery zawodowej i osobistej, rozumiejąc, że w interesie Pracodawcy jest pracować ze szczęśliwymi, zaangażowanymi ludźmi, dla których praca jest wartością, a nie przymusem.

Źródło: portal MamRodzine.pl

Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z naszym biurem w Twojej okolicy lub wyślij zapytanie o naszą ofertę.

solidna firma rewit

firma-towarzystwa-biznesowe-cz

DZIĘKUJEMY ZA ZAINTERESOWANIE USŁUGAMI NASZEJ FIRMY. WYPEŁNIJ KARTĘ KLIENTA I PRZEŚLIJ NA NASZ ADRES. Z PRZYJEMNOŚCIĄ PRZEDSTAWIMY NASZĄ OFERTĘ WSPÓŁPRACY.