fbpx

REWIT członkiem Polskiej Izby Handlowo-Przemysłowej we Francji

Z przyjemnością informujemy, że firma REWIT zostaƚa dodana do bazy Firm Członkowskich Polskiej Izby Handlowo-Przemysłowej we Francji, jak również do bazy internetowej.

Polska Izba Handlowo-Przemysłowa we Francji już od 1994 r. aktywnie uczestniczy w rozwijaniu współpracy gospodarczej pomiędzy Polską i Francją. Została powołana na mocy rozporządzenia ministerialnego z dnia 2 maja 1997, na bazie utworzonego w 1994 roku stowarzyszenia France Pologne Entreprises (Francja Polska-Przedsiębiorczość). PIHPF jest organizacją pozarządową typu niekomercyjnego utrzymującą się ze składek członkowskich oraz symbolicznych opłat za świadczone usługi.

Głównym zadaniem Izby jest inspirowanie i wspomaganie rozwoju stosunków gospodarczych i handlowych pomiędzy polskimi i francuskimi podmiotami gospodarczymi oraz reprezentowanie interesów ekonomicznych firm członkowskich.

Zadania realizuje poprzez organizacje licznych akcji promocyjnych, seminariów, śniadań biznesowych oraz konferencji, które stanowią platformę wymiany doświadczeń i informacji pomiędzy przedsiębiorstwami francuskimi i polskimi.

Eksperci Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej w oparciu o fachowa wiedze i wieloletnie doświadczenie we współpracy z Ambasada PR we Francji oraz licznymi instytucjami rządowymi i organizacjami gospodarczymi świadczą usługi na najwyższym poziomie.

Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z naszym biurem w Twojej okolicy lub wyślij zapytanie o naszą ofertę.

solidna firma rewit

firma-towarzystwa-biznesowe-cz

DZIĘKUJEMY ZA ZAINTERESOWANIE USŁUGAMI NASZEJ FIRMY. WYPEŁNIJ KARTĘ KLIENTA I PRZEŚLIJ NA NASZ ADRES. Z PRZYJEMNOŚCIĄ PRZEDSTAWIMY NASZĄ OFERTĘ WSPÓŁPRACY.