fbpx

Dotacja na podbój zagranicznych rynków

Przedsiębiorcy z pięciu województw otrzymają 800 tys. zł dofinansowania na wprowadzenie produktów i usług na nowe rynki.

Beneficjenci będą mogli przeznaczyć wsparcie na opracowanie i przygotowanie do wdrożenia nowego modelu biznesowego związanego z ekspansją zagraniczną. O dofinansowanie w ramach konkursu mogą ubiegać się wyłącznie podmioty spełniające kryteria mikro przedsiębiorcy, małego lub średniego przedsiębiorcy.

Granty sfinansują też koszty udziału przedsiębiorców w międzynarodowych targach, wystawach i misjach gospodarczych. Stawką w konkursie jest dotacja w wysokości 800 tys. zł — jeżeli przedsiębiorca zdecyduje się na ekspansję na co najmniej jeden rynek spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Szwajcarii. Jeżeli natomiast postawi tylko na kraje UE, Norwegię czy Szwajcarię, może liczyć na dofinansowanie w wysokości 550 tys. zł. Realizacja projektu nie może trwać dłużej niż 18 miesięcy. Organizatorem naboru jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

WAŻNA DATA: 3.09.2019 – do tego dnia można składać wnioski o dotacje z działania 1.2 POPW.
WIĘCEJ INFORMACJI: 1.2 Internacjonalizacja MŚP, Polska Wschodnia

Szymon Talbierz
Dr inż. Szymon Talbierz
Partner, Project Manager
Grupa REWIT
Zapisz się do newslettera
Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z naszym biurem w Twojej okolicy lub wyślij zapytanie o naszą ofertę.

solidna firma rewit

firma-towarzystwa-biznesowe-cz

DZIĘKUJEMY ZA ZAINTERESOWANIE USŁUGAMI NASZEJ FIRMY. WYPEŁNIJ KARTĘ KLIENTA I PRZEŚLIJ NA NASZ ADRES. Z PRZYJEMNOŚCIĄ PRZEDSTAWIMY NASZĄ OFERTĘ WSPÓŁPRACY.