fbpx

Trzymamy rękę na pulsie


Moore Polska – siła doświadczenia

MOORE Polska

Dwie renomowane firmy audytorskie połączyły swoje siły w jedną spółkę. Moore Rewit i Morison Finansista będą działać pod wspólną nazwą – Moore Polska.

Wspólny mianownik: firma rodzinna

MOORE Rewit i Morison Finansista mogą pochwalić się kilkudziesięcioma latami ugruntowanej obecności na rynku usług audytorsko-księgowych oraz sukcesami i zaufaniem klientów. Wielokrotnie obie firmy znajdywały się w pierwszej dwudziestce rankingu firm audytorskich przeprowadzanych przez gazetę „Rzeczpospolita”. Wierzymy, że po połączeniu, dzięki naszej wspólnej, ciężkiej pracy, będziemy plasować się jeszcze wyżej, stając się jedną z najbardziej szanowanych firm na rynku.

Obie spółki nie zapominają jednak, jak ważne są fundamenty, na których zostały zbudowane – tradycja i rodzinny charakter obu biznesów.

Od samego początku Moore Rewit, jak i Morison Finansista kultywują najlepsze cechy firm rodzinnych, nie zamykając się jednak na rozwój. Nie mamy więc wątpliwości, że połączenie jest kolejnym krokiem ku jeszcze większemu progresowi. Przyszłości, w której Moore Polska będzie święciła dalsze triumfy.

Moore Rewit

Moore Rewit to prawie 30 lat doświadczenia. Od początku firma stawiała sobie za cel budowanie renomy i zaufania oraz szacunku wśród swoich Klientów. To oni zawsze byli największą wartością i to dla nich Moore Rewit rozwijała się w zrównoważony sposób w dynamicznie zmieniającym się świecie. Dlatego obecnie może pochwalić się 660 zadowolonymi klientami, otoczonymi profesjonalną opieką ponad 170 ekspertów.

Dbając więc o swoich odbiorców – w 2020 roku spółka dołączyła do międzynarodowej sieci MOORE Global. W 2021 połączyła się zaś z Morison Finansista, renomowaną firmą audytorską z Poznania.

Morison Finansista

Morison Finansista to ponad 30 lat doświadczenia wyprzedzającego oczekiwania rynku. Jest to jednak przede wszystkim prawie 50 specjalistów, codziennie poszerzających swoją wiedzę i gotowych wspierać swoich klientów. Rocznie obsługuje ich ponad 350.

Morison Finansista to firma rodzinna, o jasno określonych celach biznesowych, stawiająca na nieustający rozwój. Dlatego nie boi się kolejnych wyzwań – realizowanych w przyszłości razem z Moore Rewit pod jedną nazwą: Moore Polska.

Nowe możliwości

Dzięki połączeniu Moore Polska poszerzy grupę odbiorców. Ponadto, wzbogacona zostanie kultura organizacyjna firmy, a rozwój zespołów jeszcze bardziej się zdynamizuje. Wspólnie będziemy mogli pochwalić się 220 osobowym zespołem, w tym prawie 30 biegłymi rewidentami i 9 biurami w 8 miastach w całej Polsce.

Nie zmienią się jednak nasze najważniejsze wartości – lojalność, zaufanie oparte na dialogu, wiedza merytoryczne oraz rodzinny charakter firmy. Będziemy mieć jeszcze więcej możliwości, aby wspierać naszych klientów w zakresie działań audytorskich, doradztwa finansowego czy podatkowego.

Moore Polska debiutuje na rynku

Moore Rewit i Morison Finansista w pełni zaczną działać pod wspólną marką – Moore Polska – od stycznia 2022. Konsolidacja naszych działań pomoże osiągnąć optymalną synergię wzrostu na polskim rynku usług audytu, outsourcingu, doradztwa podatkowego oraz wsparcia biznesu.

Rodzinny charakter spółki nie ulegnie zmianie. Moore Polska to firma stworzona w oparciu o wieloletnie tradycje, która z optymizmem patrzy w przyszłość i bez przerwy dąży do perfekcji, zawsze mierząc wysoko. To firma pomagająca w rozwoju w zmieniającym się świecie

Dziękujemy naszym Klientom za wieloletnią współpracę. To właśnie dzięki Wam możemy otwierać ten nowy, fascynujący rozdział dla Moore Polska, mierzyć wysoko i razem osiągnąć WIĘCEJ.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem z wypowiedziami Parternerów Zarządzających, Lidii Skudławskiej i Piotra Witka, w Pulsie Biznesu.

Zapraszamy do kontaktu

Piotr Witek
Prezes Zarządu, Moore Rewit Sp. z o.o.
+48 585 584 720

Ostatnie artykuły z bloga

Ostateczna wersja przepisów o pracy zdalnej

Lada moment praca zdalna zostanie wprowadzona na stałe. Jak wygląda najnowszy projekt? Kiedy spodziewać się zmian i w końcu, jak się na nie przygotować?

Udział biegłego rewidenta w inwentaryzacji zapasów

Jaką rolę pełni biegły rewident podczas inwentaryzacji? Jakie musi spełnić wymogi? Jakie procedury musi wykonać, gdy nie może wziąć udziału w spisie?

Szklany sufit – fakty i mity

Wymyślona bariera czy faktyczna dyskryminacja ze względu na płeć? Ile kobiet w Polsce piastuje wysokie stanowiska? Dlaczego szklane sufity trudno przebić?