fbpx

Trzymamy rękę na pulsie


O nas: MOORE Rewit – Kadry i płace

Outsourcing kadrowo-płacowy to jedna z usług świadczonych przez MOORE Rewit. Zapraszamy do zapoznania się bliżej z naszym zespołem i doświadczeniem!

MOORE Rewit posiada 8 biur w 7 miastach w Polsce: Gdańsk, Gdynia, Warszawa, Łódź, Bielsko-Biała, Katowice, Żywiec. W biurach tych pracuje łącznie 26 osób zajmujących się na co dzień obsługą kadrowo-płacową. Dodatkowo w naszym zespole posiadamy także Eksperta Prawa Pracy i HR Menedżera, którzy są do dyspozycji klientów. Kadry i płace zdominowane są przez kobiety, które stanowią 93% wszystkich członków zespołu.

Zaufało nam 179 klientów powierzając nam prowadzenie spraw pracowniczych. Łącznie w całej Polsce obsługujemy: 2780 osób w zakresie płac i 924 osoby w zakresie kadr.

Potrzebujesz wsparcia w zakresie kadr i płac? Zapraszamy do kontaktu! Nasz zespół ekspertów czeka!

Zapraszam do kontaktu

Ostatnie artykuły z bloga

Sprawozdanie finansowe – niezłożenie w terminie do KRS

Do kiedy należy złożyć sprawozdanie finansowe? Jakie dokumenty należy złożyć do KRS? Jakie są skutki niedochowania terminu? Kto jest odpowiedzialny?

Firma rodzinna: granice, których przekraczać nie wolno

Która granica oddzielająca firmę od rodziny jest lepsza? Ta, która istnieje w Tatrach pomiędzy Polską i Słowacją, czy raczej ta między Koreą Północną i Południową?

Pakiet VAT e-commerce

Już od 1 lipca 2021 roku nastąpią zmiany w podatku VAT związanym z elektronicznym handlem transgranicznym. Sprawdź szczegóły i przygotuj się na zmiany!