fbpx

Trzymamy rękę na pulsie


O nas: MOORE Rewit – Kadry i płace

Outsourcing kadrowo-płacowy to jedna z usług świadczonych przez MOORE Rewit. Zapraszamy do zapoznania się bliżej z naszym zespołem i doświadczeniem!

MOORE Rewit posiada 8 biur w 7 miastach w Polsce: Gdańsk, Gdynia, Warszawa, Łódź, Bielsko-Biała, Katowice, Żywiec. W biurach tych pracuje łącznie 26 osób zajmujących się na co dzień obsługą kadrowo-płacową. Dodatkowo w naszym zespole posiadamy także Eksperta Prawa Pracy i HR Menedżera, którzy są do dyspozycji klientów. Kadry i płace zdominowane są przez kobiety, które stanowią 93% wszystkich członków zespołu.

Zaufało nam 179 klientów powierzając nam prowadzenie spraw pracowniczych. Łącznie w całej Polsce obsługujemy: 2780 osób w zakresie płac i 924 osoby w zakresie kadr.

Potrzebujesz wsparcia w zakresie kadr i płac? Zapraszamy do kontaktu! Nasz zespół ekspertów czeka!

Zapraszam do kontaktu

Ostatnie artykuły z bloga

Łączenie się spółek – metoda łączenia udziałów [cz.1]

Coraz częściej jako sposób rozwoju i wzrostu dotychczasowej działalności stosuje się łączenie spółek. Jak wybrać odpowiednią metodę połączenia?

Czy jest możliwy zwrot kosztów za pracę zdalną?

Rewolucja, którą wprowadził wirus SARS-CoV-2 trwa nadal. Wiele firm zdecydowało się wdrożyć pracę zdalną na stałe. Co jednak z kosztami, jakie w związku z tym ponosi pracownik?

Program „Podatnik Bezgotówkowy”

Już na początku 2022 roku przedsiębiorcy przeprowadzający transakcje płatnicze w systemie cashless będą mogli skorzystać z programu „Podatnik Bezgotówkowy”.