fbpx

O nas

Zarządzanie przedsiębiorstwem wymaga dziś od menedżerów szerokiej wiedzy nie tylko o rynku (klienci, konkurencja), ale również o sytuacji wewnątrz firmy. Od audytora oczkuje się więc rzetelnej informacji o stanie firmy w kontekście kluczowych działań jednostki, doradztwa oraz wsparcia.

Skupiamy się na rozwiązaniach, które gwarantują bezpieczeństwo prowadzonego biznesu, optymalizują koszty oraz podnoszą kulturę biznesu. Każdego dnia pomagamy budować i rozwijać biznes naszym klientom. Bierzemy aktywny udział w procesach, stając się istotnym ogniwem podnoszącym wartość firmy. Bazując na wartościach takich jak zaufanie, otwartość, rzetelność oraz lojalność, tworzymy długofalowe relacje, oferując realne wsparcie i profesjonalne doradztwo.

25 lat obecności na polskim rynku to zaufanie wielu klientów oraz stała praca nad podniesieniem jakości oraz poszerzeniem zakresu świadczonych usług poprzez wzrost kompetencji naszych specjalistów.

W tegorocznym (2018 rok) rankingu dziennika „Rzeczpospolita” REWIT uplasował się w czołówce rankingu firm audytorskich i doradców podatkowych, zajmując wysokie 15 miejsce wśród wszystkich podmiotów oraz 5 miejsce wśród polskich firm. Jesteśmy jedną z największych firm audytorskich w kraju ze 100% polskiego kapitału.

Rewit jest nie tylko odpowiedzią na pytanie o stan firmy, ale również źródłem korzyści wynikających z unikalnej interdyscyplinarnej wiedzy oraz doświadczenia.

Nasza misja

Misją Rewit jest bycie doradcą i partnerem biznesowym w zmieniającym się świecie i otoczeniu. Nowoczesna rachunkowość, optymalne podatki i koszty, wzrost kultury biznesu oraz poziomu wiedzy biznesowej – to priorytety, które sobie wyznaczyliśmy, wierząc, że ich wdrożenie przyczyni się do rozwoju nie tylko nas i naszych klientów, ale całej społeczności.

REWIT jest członkiem:

  • Krajowej Izby Biegłych Rewidentów
  • Stowarzyszenia Księgowych w Polsce
  • Pracodawców Pomorza
  • Gdańskiego Klubu Biznesu
  • Polskiej Izby Handlowo-Przemysłowej we Francji
  • Gdańskiego Klastra Budowlanego
  • Konfederacji Lewiatan
  • Fundacji Firm Rodzinnych

REWIT współpracuje z Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie uczestnicząc w programie Giełdowych Firm Partnerskich. Pracownicy REWIT są również ekspertami w sprawach prowadzonych przez  sądy i prokuraturę (biegłymi sądowymi).

DANE REJESTROWE SPÓŁKI

Rewit Księgowi I Biegli Rewidenci Sp. z o.o.

Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

KRS: 0000003104; NIP: 5840454183; REGON: 190389884

Kapitał zakładowy spółki 100.000 zł opłacony w całości.

SPRAWOZDANIA Z PRZEJRZYSTOŚCI DZIAŁANIA

Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z naszym biurem w Twojej okolicy lub wyślij zapytanie o naszą ofertę.

solidna firma rewit

firma-towarzystwa-biznesowe-cz

DZIĘKUJEMY ZA ZAINTERESOWANIE USŁUGAMI NASZEJ FIRMY. WYPEŁNIJ KARTĘ KLIENTA I PRZEŚLIJ NA NASZ ADRES. Z PRZYJEMNOŚCIĄ PRZEDSTAWIMY NASZĄ OFERTĘ WSPÓŁPRACY.