fbpx

Kariera

REWIT to dynamicznie rozwijająca się firma. Sukces naszej firmy budujemy na wspaniałych ludziach oraz wartościach etycznych, którymi kierujemy się w naszym życiu.  Jesteśmy nastawieni na rozwój , który jest również owocem zaangażowania naszych pracowników. Nasze wieloletnie doświadczenie pomogło wykształcić wielu księgowych, audytorów i doradców, którzy tworzą dziś rdzeń naszej firmy. Jeśli jesteś zainteresowany rozwojem jako księgowy, audytor lub doradca podatkowy, wyślij list motywacyjny i życiorys, opisując w nim najważniejsze dokonania zawodowe. Jeżeli spełniasz nasze oczekiwania, zaprosimy Cię na spotkanie rekrutacyjne.

Pracując w REWIT, będziesz częścią zespołu, który jest znany ze swojej wydajności. Jesteśmy specjalistami w swoich dziedzinach, którzy koncentrują się na rezultacie.

REWIT nie skupia się tylko na rekrutacji osób, które są zorientowane na wydajność, ale także na ich rozwoju. Ważne jest dla nas zarówno, aby nasi klienci byli zadowoleni oraz widzieli, że traktujemy ich z szacunkiem, jak również, aby nasi pracownicy mieli satysfakcję z dobrze wykonanej pracy.

Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności, czerpiąc przy tym satysfakcję z dobrze wykonanej pracy, dołącz do nas.  Gdy widzimy w kimś potencjał  i zatrudniamy go, staramy się stworzyć mu środowisko, w którym będzie mógł zrealizować swój potencjał. Stres i presja są wrogami produktywności i kreatywności, więc dążymy do zmniejszenia ich w jak największym stopniu.

Korzyści

Dbamy o naszych klientów biznesowych, jak również o nasz biznes, który tworzą nasi pracownicy. Bez nich nie ma szans na rozwój. Stabilna praca, poszerzanie umiejętności, coaching i mentoring oraz praca zespołowa, to tylko kilka korzyści z rozwoju kariery w REWIT.

Aktualne oferty pracy

Job Posting Title Location Department Date
Główny Księgowy Gdańsk Biuro rachunkowe 18 czerwca 2018
Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z naszym biurem w Twojej okolicy lub wyślij zapytanie o naszą ofertę.

solidna firma rewit

firma-towarzystwa-biznesowe-cz

Jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie?