fbpx
digitalizacja

Digitalizacja faktur

Świadczona przez nas usługa, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców. W dzisiejszym biznesie bardzo dużą rolę gra sprawne i efektywne zarządzanie księgowością oraz dokumentami. Faktury w formie elektronicznej stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych papierowych dokumentów. Każdy doświadczył chaosu związanego z piętrzącymi się papierami, spośród których część została zagubiona. Nośnik cyfrowy to o wiele skuteczniejsza i bezpieczniejsza forma przechowywania faktur oraz obracania nimi. Digitalizacja polega na przekształceniu faktury papierowej w cyfrową.

Faktura elektroniczna to doskonałe udogodnienie dla wszystkich klientów. Jej odbiór nie wymaga fizycznej obecności w firmie, czy wysłania jej listownie. Klient może ją otrzymać natychmiastowo, za pośrednictwem skrzynki e-mailowej. Znacząco upłynnia to relację rachunkową pomiędzy usługodawcą a klientem. Przechowywanie ich na serwerze umożliwia dostęp do nich przez 24 godziny na dobę, również w dni wolne od pracy przedsiębiorstwa. Ich systematyczna archiwizacja stanowi dodatkowe zabezpieczenie. Digitalizacja faktur umożliwia pozbycie się stosów papieru, które bardzo często zalegają w różnych firmach. Pozwala na o wiele efektywniejsze oraz wygodniejsze zarządzanie informacjami, zaoszczędzenie przestrzeni oraz zminimalizowanie ryzyka zagubienia informacji.

Jesteśmy przedsiębiorstwem, którego obszarem działania jest miasto Gdynia oraz Gdańsk. Od wielu lat prowadzimy outsourcing zadań związanych z rachunkowością. Usługi, które świadczymy w ramach digitalizacji faktur to rejestracja opis oraz akceptacja. Do każdego zadania podchodzimy z najwyższą starannością. Dzięki wykwalifikowanej kadrze specjalistów, możesz mieć pewność, że na zdigitalizowanej fakturze zostaną zachowane dokładne dane z papierowej wersji. Jako doświadczona firma w zakresie rachunkowości, jesteśmy w stanie zagwarantować Ci realizację zadań na najwyższym poziomie.

NASZE BIURA

Skontaktuj się z naszym biurem w Twojej okolicy.

solidna firma rewit

DZIĘKUJEMY ZA ZAINTERESOWANIE USŁUGAMI NASZEJ FIRMY. WYPEŁNIJ KARTĘ KLIENTA I PRZEŚLIJ NA NASZ ADRES. Z PRZYJEMNOŚCIĄ PRZEDSTAWIMY NASZĄ OFERTĘ WSPÓŁPRACY.