fbpx
dotacje

Dotacje

Pozyskiwanie dotacji na innowacje to jedna z naszych kluczowych kompetencji. Zdobywaliśmy ją przez ostatnie lata działalności na rynku usług konsultingowych, doradzając polskim firmom i zagranicznym inwestorom w pozyskiwaniu finansowania na rozwój biznesu. Nasi klienci otrzymali dofinansowania ze środków pomocy publicznej, m.in. na nowe inwestycje, rozbudowę zakładów produkcyjnych, budowę centrów badawczo-rozwojowych, projekty B+R i wdrożenie innowacji. Doradzaliśmy dużym, średnim i małym firmom, m.in. z sektorów: motoryzacyjnego, energetycznego, ochrony środowiska, IT, farmaceutycznego i spożywczego.

ZESPÓŁ

Od początku swojej działalności Rewit Consulting pomaga przedsiębiorcom w ubieganiu się o dofinansowanie publiczne, w tym fundusze unijne. Pozyskiwanie dotacji to podstawowych obszarów działalności firmy.

Partnerzy odpowiedzialni za rozwój Zespołu Dotacji Unijnych – Dr inż. Szymon Talbierz oraz Dr inż. Natalia Kujawska – związani są z firmą od początku jej istnienia. W tym czasie zdobyli doświadczenie w praktycznie każdym aspekcie związanym z pozyskiwaniem funduszy unijnych. Oboje byli ekspertami oraz oceniali wnioski o dofinansowanie w takich instytucjach jak Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Bank Gospodarstwa Krajowego czy Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju.

Dzisiaj, wraz z zespołem konsultantów i menadżerów są w stanie skutecznie doradzać firmom, niezależnie od branży i wielkości, w pozyskiwaniu dofinansowania na rozwój firmy z funduszy unijnych, środków krajowych i programów międzynarodowych. Zespół na rzecz klientów realizuje m.in. projekty B+R, projekty związane z wdrażaniem innowacji czy z wdrażaniem wyników prac B+R, jak również projekty związane z budową / rozbudową centrów B+R.

POZYSKANIE DOTACJI

Pozyskanie funduszy unijnych to ciężka praca doświadczonego zespołu  specjalistów, którzy dbają nie tylko o poprawność formalną dokumentacji aplikacyjnej ale przede wszystkim doradzą jak zwiększyć szansę uzyskania dotacji oraz zadbają o poprawne zaplanowanie oraz realizację przedsięwzięcia objętego wnioskiem o dofinansowanie.

Dobieramy odpowiednie instrumenty celem ich optymalnego wykorzystania przez naszych klientów, bez względu na rodzaj projektu, jego lokalizację czy wielkość podmiotu ubiegającego się o wsparcie. Szerokie kompetencje naszych doradców pozwalają nam wskazywać rozwiązania, które umożliwiają jednoczesne ubieganie się o wsparcie z kilku źródeł, co zwiększa szansę uzyskania pomocy.

​Doradzamy przedsiębiorstwom przy pozyskiwaniu wsparcia finansowego w różnej formie (dotacje unijne, dotacje krajowe, ulgi czy zwolnienia podatkowe) i z różnych źródeł. Asystujemy w procesie ubiegania się o wsparcie:

  • ze środków funduszy strukturalnych UE (POIR, POIS, POPW, RPO),
  • ze środków krajowych (dotacje ze środków NFOŚiGW oraz NCBR),
  • z programów międzynarodowych (w tym Horyzont 2020).

Więcej informacji na stronie >>> www.rewit-consulting.pl

NASZE BIURA

Skontaktuj się z naszym biurem w Twojej okolicy.

solidna firma rewit

DZIĘKUJEMY ZA ZAINTERESOWANIE USŁUGAMI NASZEJ FIRMY. WYPEŁNIJ KARTĘ KLIENTA I PRZEŚLIJ NA NASZ ADRES. Z PRZYJEMNOŚCIĄ PRZEDSTAWIMY NASZĄ OFERTĘ WSPÓŁPRACY.