fbpx
e-sprawozdania

E-sprawozdania

Sprawozdania elektroniczne (E-sprawozdania) to dokumenty sporządzone nie tylko w dotychczasowej postaci elektronicznej (np. PDF), ale także w wymaganej prawem strukturze logicznej i formacie. Wymogi te są publicznie dostępne na stronie Ministerstwa Finansów. Zastosowanie ich wymaga jednak wykorzystania odpowiednich narzędzi. Większość przedsiębiorców powinno sporządzić swoje sprawozdania w tej formie już do 31 marca 2019 roku. Zespół REWIT w oparciu o własne i już wypróbowane narzędzia oferuje usługę przygotowania E-sprawozdania na podstawie otrzymanych od Państwa danych. Zapewniamy przygotowanie E-sprawozdania zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Finansów i przesłanie Państwu w celu złożenia już w ciągu 5 dni od otrzymania od Państwa kompletnych danych.

  • Usługa polega na wygenerowaniu sprawozdania finansowego w strukturach logicznych zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Finansów w formacie XML na podstawie kompletnego sprawozdania finansowego przygotowanego przez zamawiającego w pliku Word i Excel.
  • Dostarczenie e-sprawozdania w ciągu 5 dni od otrzymania od Państwa kompletnych danych.
  • Doradztwo i przygotowanie sprawozdania jednostkowego – 1 500,00 zł
  • Doradztwo i przygotowanie sprawozdania skonsolidowanego – 2 200,00 zł

Zamów sporządzenie E-sprawozdania finansowego – skontaktuj się z nami:

grazyna-chrobak

Grażyna Chrobak
Dyrektor Biura Rachunkowego REWIT Południe
tel. +48 33 810 53 83 (Bielsko-Biała)
grażyna.chrobak@rewitpoludnie.com.pl

NASZE BIURA

Skontaktuj się z naszym biurem w Twojej okolicy.

solidna firma rewit

DZIĘKUJEMY ZA ZAINTERESOWANIE USŁUGAMI NASZEJ FIRMY. WYPEŁNIJ KARTĘ KLIENTA I PRZEŚLIJ NA NASZ ADRES. Z PRZYJEMNOŚCIĄ PRZEDSTAWIMY NASZĄ OFERTĘ WSPÓŁPRACY.