fbpx
Kadry i płace

Obsługa płacowa i kadrowa firm

Nasza firma powstała i rozwija się, aby móc oferować usługi, dzięki którym Twój biznes dynamicznie się rozwijając nie napotka na trudności organizacyjno-prawne. Jedną z takich trudności są wymogi prawne, których należy dopełnić, zatrudniając pracowników.

Do istotnych wymogów należy prowadzenie dokumentacji oraz rozliczeń kadrowo-płacowych. Dzięki naszej działalności możesz ze spokojem prowadzić swoje przedsiębiorstwo nie obawiając się o zmiany w prawie pracy, które mogłyby zaskoczyć.

Wraz z naszą pomocą:
-sprawdzisz i będziesz kontrolować historię zatrudnienia pracownika;
-zaktualizujesz teczki osobowe zatrudnionego o nowe dane;
-przygotujesz jasne i klarowne umowy o pracę;
-zarejestrujesz nieobecności w pracy;
-będziesz kontrolować należne urlopy wypoczynkowe;
-zarejestrujesz swoich pracowników oraz członków rodzin w ZUS;
-odprowadzisz składki do ZUS;
-dowiesz się o ewentualnych zmianach w prawie pracy.

Prawidłowo prowadzone kadry i płace sprawują kontrolę nad wszelkimi należnościami dla pracowników takimi jak terminowo wypłacane i poprawnie naliczone wszelkie świadczenia, pensje, podwyżki czy dodatki. Przedsiębiorstwo znane z rzetelności, wypłacalności oraz szacunku do zatrudnionych osób nie ma problemów z rekrutacją oraz motywacją pracowników. Zlecenie tej usługi ekspertom jest także zabezpieczeniem przez konsekwencjami negatywnymi skutkami kontroli PIP, która szczegółowo i wnikliwie bada rozrachunki z pracownikami.

NASZE BIURA

Skontaktuj się z naszym biurem w Twojej okolicy.

solidna firma rewit

DZIĘKUJEMY ZA ZAINTERESOWANIE USŁUGAMI NASZEJ FIRMY. WYPEŁNIJ KARTĘ KLIENTA I PRZEŚLIJ NA NASZ ADRES. Z PRZYJEMNOŚCIĄ PRZEDSTAWIMY NASZĄ OFERTĘ WSPÓŁPRACY.