fbpx
optymalizacja

Optymalizacja kosztów

Firma Rewit zajmuję się zarządzaniem przedsiębiorstwem, ważnym aspektem jest optymalizacja. Dla wielu podmiotów optymalizacja równa się uzyskaniu jak najlepszego rezultatu przy ograniczeniach nakładanych przez prawo, podatki, księgowość. Jako doradca i partner dla naszych usługobiorców, wiemy, że prowadzenie biznesu wiążę się z dużą odpowiedzialnością i pracochłonnością. Proponujemy sprawdzone i skuteczne metody i modele biznesowe, które sprawdzą się w realiach rynkowych. Optymalizacja to nie tylko redukcja kosztów i wykorzystanie możliwości z luki podatkowej. To sposób działania firmy pozwalający na efektywne działanie w zakresie planowania całości kosztów i identyfikacji ryzyk i możliwości oszczędności.

Nasza oferta doradztwa i z nią związane usługi wychodzą na przeciw potrzebom naszym klientom i obejmuje optymalizację:
– kosztów w zakupu energii, kosztów ogrzewania,
– utrzymania samochodów służbowych,
– kosztów usług firm kurierskich,
– opłat za wykorzystanie środowiska,
– składek na ubezpieczenie społeczne,
– opłat produktywnych,
– wpłaty na PFRON,
– podatków od nieruchomości,
– oraz wiele innych,
– budowa grup zakupowych oraz klastrów.

Powyższe propozycje, to przykłady wspierające dobre i świadome zarządzanie, które umiejętnie zmniejsza koszty prowadzenia działalności gospodarczej, przyczynia się do zwiększenia konkurencyjności firmy oraz pozwala na działania zgodne z wysokim standardem kierowania biznesem.

Jakość oferowanych przez nas usług i rozwiązań dają bezpieczeństwo i poczucie komfortu. Na co dzień kierujemy się takimi wartościami jak: zaufanie, otwartość, lojalność, rzetelność. Przez lata działań zrealizowaliśmy z sukcesem wiele projektów, przy czym nigdy nie zostawiliśmy naszego partnera i klienta w potrzebie. Nasi eksperci doradzą jak udoskonalić działania firm, by mogły się skupić na zwiększeniu sprzedaży i rozwoju operacyjnym, dzięki którym organizacja osiągnie wymierne korzyści, zmniejszy koszty i tym samym do zwiększy zyski oraz udział w rynku.

Jedna z proponowanych usług jest audyt kosztowy, który pozwala się skupić na kluczowych czynnościach wymagających zmiany i udoskonalenia sposobu i modelu prowadzania firmy. Nasz cel to zwiększenie potencjału i efektywności, efektywne przekierowanie energii firmy na kontakty z klientami.

Osoby do kontaktu:

tomasz-ostrowski
Tomasz Ostrowski
Partner

DZIĘKUJEMY ZA ZAINTERESOWANIE USŁUGAMI NASZEJ FIRMY. WYPEŁNIJ KARTĘ KLIENTA I PRZEŚLIJ NA NASZ ADRES. Z PRZYJEMNOŚCIĄ PRZEDSTAWIMY NASZĄ OFERTĘ WSPÓŁPRACY.