fbpx
podatki

Podatki - doradztwo

Rewit oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie podatków – świadczymy pomoc doraźną oraz długofalową zarówno w formie pisemnej, jak i ustnej. Sporządzamy pisma i wydajemy opinie prawnopodatkowe. Nasze ekspertyzy gwarantują bezpieczeństwo i chronią interesy w przypadku kontroli podatkowej. Działania naszych doradców charakteryzuje się wysoką skutecznością w sporach z organami administracji państwowej.

Zarówno osoba prywatna, jak i działalność gospodarcza musi rozliczać podatki zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Nasi eksperci mają szeroką wiedzę z dziedziny podatków i wskazują odpowiednie rozwiązania. Pomagamy firmom w odprowadzaniu podatków zgodnie z wybraną formą opodatkowania oraz świadczymy podstawowe doradztwo w zakresie podatków dochodowych oraz VAT. Wskazujemy możliwości odliczenia podatku oraz skorzystania z ulg. Nasze działania skupiają się na odciążeniu klienta na polu stale zmieniających się przepisów prawnych.

Szczególnie popularne są stałe usługi doradcze, gdzie klient może skorzystać z porady zanim podejmie działania, co pozwala na podjęcie właściwych decyzji uwzględniających wszystkie czynniki w tym podatkowe. Gwarantujemy rzetelną wiedzę z zakresu prawa podatkowego oraz etyczne, a jednocześnie – jak najbardziej przychylne klientowi – rozwiązania. Naszym celem jest zwiększenie bezpieczeństwa podatkowego biznesu prowadzonego przez klienta.

Rewit proponuje również wsparcie i obsługę w przypadku postępowań podatkowych, sądowo-administracyjnych oraz skarbowych. Reprezentujemy klientów w sporach sądowych, pomagamy pisać podania i wnioski oraz nawiązujemy kontakty z organami skarbowymi. Posiadamy wiedzę na temat funkcjonowania organów podatkowych, co gwarantuje skuteczną obsługę podatnika i wykrycie ewentualnych obszarów ryzyka.

Osoby do kontaktu:

wladyslaw-kowalczyk
Władysław Kowalczyk
Dyrektor Działu Podatków
monika-kanczkowska
Monika Kanczkowska
Doradca podatkowy nr 12843

DZIĘKUJEMY ZA ZAINTERESOWANIE USŁUGAMI NASZEJ FIRMY. WYPEŁNIJ KARTĘ KLIENTA I PRZEŚLIJ NA NASZ ADRES. Z PRZYJEMNOŚCIĄ PRZEDSTAWIMY NASZĄ OFERTĘ WSPÓŁPRACY.