fbpx
Szkolenia coaching i mentoring

Szkolenia, coaching, mentoring

Każda firma, bez względu na zakres prowadzonej działalności, musi nieustannie dbać o rozwój swoich pracowników (podnoszenie kompetencji twardych i miękkich). Zmiany w zakresie prawa, (szczególnie podatkowego), konieczność poszerzenia wiedzy z zakresu finansów to jedynie wybrane zagadnienia, jakie pracownicy mogą zdobyć decydując się na szkolenia prowadzone przez ekspertów w danej dziedzinie. Naszym atutem jest praca z różnymi grupami, uczestnikami naszych szkoleń i konferencji byli zarówno eksperci szukających nowych wyzwań i modeli oraz osoby na początkowym etapie drogi zawodowej. Usługi szkoleniowe poszerzyliśmy o mentoring i coaching wspierające rozwój zawodowy na każdym etapie kariery, a także rozwój osobisty.

Organizujemy szkolenia specjalistyczne w formie otwartej oraz dedykowanej dla określonego zespołu pracowników z danej firmy. Oczywiście niektóre zagadnienia nie wymagają częstej aktualizacji i konfrontacji ze specjalistami, którzy posiadają odpowiednie doświadczenie w zakresie finansów czy MSR. Rachunkowość i podatki to dwa najczęściej wybierane zagadnienia, które ze względu na częste zmiany w prawie oraz nowe rozwiązania informatyczne, wymagają ciągłego poszerzania wiedzy. Specjaliści z działów IT, prawnicy czy przedstawiciele handlowi mogą natomiast skorzystać ze szkoleń opartych na optymalizacji prowadzonej działalności. Wskazówki od niezależnego eksperta bardzo często usprawniają realizowane procesy, pozwalając na realne oszczędności czasu czy środków przeznaczonych na pozyskanie nowego pracownika.

Oddzielną kategorią, w jakiej specjalizujemy się jako organizatorzy szkoleń, są finanse, a dokładniej coraz częściej poszukiwany i doceniany coaching i mentoring finansowy. Wszelkie działania, podejmowane przez wyższą kadrę kierowniczą oraz przez zarządzających firmami, powinny przynosić firmie wymierne, mierzalne efekty. Najczęściej to waśnie kadra zarządzająca jest rozliczana w kontekście uzyskiwanych zysków. Stąd bierze się potrzeba ich wspierania poprzez wskazywanie słabych punktów w prowadzonej działalności oraz zawodowy rozwój zarządzających. Wspomniany rozwój powinien doprowadzić do optymalizacji kosztów i zwiększenia obrotów poprzez wyszukiwanie nisz rynkowych.

Akademia praktyki

Pełna oferta szkoleń jest dostępna na stronie akademiapraktyki.pl. Akademia Praktyki szkoli księgowych, dyrektorów finansowych w zakresie finansów oraz podatków.

NASZE BIURA

Skontaktuj się z naszym biurem w Twojej okolicy.

solidna firma rewit

DZIĘKUJEMY ZA ZAINTERESOWANIE USŁUGAMI NASZEJ FIRMY. WYPEŁNIJ KARTĘ KLIENTA I PRZEŚLIJ NA NASZ ADRES. Z PRZYJEMNOŚCIĄ PRZEDSTAWIMY NASZĄ OFERTĘ WSPÓŁPRACY.