fbpx

Piotr WitekZałożyciel, Partner, Prezes Zarządu

piotr-witek
Wiedza i doświadczenie
  • MBA
  • ACCA
  • biegły rewident od 2001 r.

Przez ponad 10 lat był związany z francuskim koncernem Total jako dyrektor finansowy, treasurer i sekretarz zarządu Hutchinson Poland, czołowego światowego producenta części motoryzacyjnych z gumy i tworzyw sztucznych. W swojej blisko 11-letniej pracy w Hutchinsonie przeprowadził wiele zmian, w tym w zakresie budowania nowych struktur organizacyjnych, wdrażania systemów IT czy prowadzenia inwestycji. Powołał do życia Centrum Usług Wspólnych i zarządzał zmianami wynikającymi ze wzrostu organizacji z poziomu 100 milionów złotych przychodów rocznie przy zatrudnieniu 500 osób do 1,4 miliarda złotych przychodów i zatrudnieniu bliskim 4500 pracowników.

REWIT jest nie tylko odpowiedzią na pytanie o stan firmy, ale również źródłem korzyści wynikających z unikalnej interdyscyplinarnej wiedzy oraz doświadczenia.

Ekspert w zakresie finansów i rachunkowości oraz podatków. Trener i wieloletni współpracownik Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów, czołowej szkoły biznesu w Polsce. Jako biegły rewident przeprowadzał audyty wielu dużych i średnich przedsiębiorstw oraz grup kapitałowych takich jak: Polnord S.A., Best S.A., Chemirol Sp. z o.o., Agencja Rozwoju Pomorza S.A., Hydro Naval Spółka Jawna, Jantar Sp. z o.o. Od 2013 roku – Prezes Zarządu REWIT. Od marca 2019 roku pełni funkcję Prezesa Regionalnej Rady Polskiej Izby Biegłych Rewidentów, a od 12 czerwca 2019 r.  jest Członkiem Krajowej Rady Biegłych Rewidentów.

Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z naszym biurem w Twojej okolicy lub wyślij zapytanie o naszą ofertę.

DZIĘKUJEMY ZA ZAINTERESOWANIE USŁUGAMI NASZEJ FIRMY. WYPEŁNIJ KARTĘ KLIENTA I PRZEŚLIJ NA NASZ ADRES. Z PRZYJEMNOŚCIĄ PRZEDSTAWIMY NASZĄ OFERTĘ WSPÓŁPRACY.